Baza kodów pocztowych WASKO S.A.
Zaloguj się do baz wiedzy
 
 

Czyszczenie danych


Czyszczenie danych jest metodą wykrywania i usuwania lub korekty informacji w bazie danych, w przypadku gdy są one błędne, powielane, niedokładne, nieaktualne, zbędne bądź nieprawidłowo sformatowane. Dodatkowo usługa ta zapewnia bezbłędne łączenie danych z odrębnych baz. Procedura czyszczenia danych opiera się na algorytmach tworzonych przez programistów i administratorów baz danych, które eliminują błędy powstałe podczas ręcznej edycji bazy danych.

Usługa czyszczenia danych głównie wykorzystywana jest w bankowości, firmach ubezpieczeniowych, handlu, telekomunikacji i transporcie. Programy są w stanie skorygować szereg konkretnych rodzajów błędów, np. wprowadzić brakujące kody pocztowe lub wykryć zduplikowane dane. Korzystanie z narzędzia czyszczenia danych pozwala na zaoszczędzenie czasu i jest tańsze niż ręczna poprawa błędów.

Usługa czyszczenia danych składa się z procedur takich jak:
• weryfikacja
• standaryzacja
• deduplikacja
• uzupełnianie danych

Metody te stały się obowiązkowym elementem gwarantującym prawidłowe dostarczanie informacji do klientów biznesowych, które są aktualne, dokładne i kompletne.Schemat czyszczenia danych:


Schemat czyszczenia danych
 

DoświadczenieMamy już 10 lat doświadczenia w prowadzeniu marketingowych baz danych


ProfesjonalizmNajbardziej kompleksowa, rozbudowana i aktualna baza miejscowości w Polsce. Źródło danych słownikowych gotowe do wykorzystania w systemach informatycznych

ZaufanieDotychczas nasze produkty wybrało ponad 1000 firm i instytucji, takie zaufanie zobowiązuje
 
Wszelkie prawa zastrzeżone - WASKO S.A. 1998-2017